Doskonały serial dla wielbicieli medycyny na ekranach Gdzie można znaleźć

Krytycy filmowi zwykli porównywać ten serial do „Doktora Housa”. Mówi się, że jest równie dobry, a jednocześnie mocniej zbliżony do faktycznego wyglądu służby zdrowia i wierniej odzwierciedla życie i pracę lekarzy. Czy „The Good Doctor” również Tobie przypadnie do gustu?

Doskonały serial dla wielbicieli medycyny na ekranach

The Good Doctor” to opowieść o rezydencie w prestiżowym amerykańskim serialu i nic by nie było niezwykłego w tej postaci, gdyby nie fakt, że młody lekarz cierpi na autyzm. Poznajemy go na początku kariery w szpitalu San Jose. Nie są to proste początki, gdyż doktor wszystkim wokół musi udowadniać, że jego przyjęcie do grona chirurgów nie było błędem i że pomimo choroby potrafi być świetnym specjalistą.

Rzeczywiście, doktor Shaun Murphy wykazuje ponadprzeciętną wiedzę i umiejętności. Ma silną intuicję i rozbudowane myślenie przyczynowo-skutkowe. Do tego spogląda na świat z nieco innej perspektywy niż całkiem zdrowi lekarze, co pozwala mu dostrzec więcej. Jednocześnie jest bardzo otwarty, nie rozumie potrzeby kłamstwa i manipulacji. Wykazuje skłonności aspołeczne, ciężko się aklimatyzuje. Wszystkie te cechy utrudniają mu bycie przyjętym przez zespół i zaakceptowanym przez przełożonych.

Serial jest adaptacją koreańskiej powieści. Miała ona dwadzieścia spójnie ze sobą powiązanych odcinków i powstała w roku 2013. W wersji amerykańskiej swoją premierę miał w roku 2017 i od pierwszego odcinka zyskał liczne grono fanów. Poszerzało się ona na skalę światową w postępie geometrycznym. Dzisiaj „Dobry lekarz” znany jest niemal na całym świecie.

Gdzie można znaleźć „Dobrego lekarza”?

„The Good Doctor” to niezwykła historia, która z całą pewnością zasługuje na poznanie. Można ją śledzić w legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Tego typu środek przekazu posiada wiele zalet.

Podstawową z nich jest uniwersalność. Do oglądania potrzebujemy połączenie z Internetem i sprzęt z dostępem do tradycyjnych przeglądarek internetowych lub zainstalowaną bezpłatnie aplikacją mobilną. Oznacza to, że ulubione seriale i filmy można mieć zawsze pod ręką, na ekranach naszych telefonów, tabletów, komputerów lub telewizorów i o każdej porze dnia i nocy. Nie ogranicza nas ramówka telewizyjna. Możemy również zrezygnować z reklam podczas transmisji.

Kolejną ważną cechą telewizji online jest jej ekonomiczność. Wiele materiałów obejrzymy tutaj bezpłatnie, a do reszty otrzymamy dostęp po wykupieniu jednego z pakietów lub dostępu jednorazowego. Jest to znacznie tańsza opcja niż kupowanie biletów do kina lub abonamentów telewizyjnych.

„Dobry lekarz” to produkcja opowiadająca o walce o swoje prawa. To wzruszająca historia niezwykle uzdolnionego człowieka, który wręcz przejawia oznaki geniuszu, a pomimo to ciężko mu znaleźć akceptację u otoczenia. Wszystko to za sprawą niezrozumiałej i nieuleczalnej choroby.