Dostępność PolsatboxGo Premium

Możesz oglądać telewizję na żywo na komputerze lub urządzeniu mobilnym bez abonamentu telewizji kablowej, lub satelitarnej. Musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich treści do oglądania. Jednym z serwisów jest PolsatBoxGo.

Dostępność telewizji przez Internet

Usługi serwisów internetowych takich jak Polsat w końcu zaczynają zastępować telewizję kablową. Telewizory Smart TV są najpopularniejszym sposobem dostępu do usług przesyłania strumieniowego. Jeśli kupiłeś telewizor w ciągu ostatnich 10 lat, prawdopodobnie jest on „inteligentny” — to znaczy łączy się z Internetem i ma wbudowane aplikacje do przesyłania strumieniowego. Konsole do gier to kolejna popularna metoda przesyłania strumieniowego. Jednak najwygodniej jest korzystać z mobilnych urządzeń. Korzystanie z urządzenia do przesyłania strumieniowego ma dwie główne zalety w porównaniu z opcjami wbudowanymi w telewizorze Smart TV. Otrzymasz dostęp do większej liczby usług przesyłania strumieniowego oraz bardziej przyjaznego dla użytkownika interfejsu i systemu wyszukiwania.

Urządzenia do przesyłania strumieniowego zapewniają również lepszy ekosystem dla wszystkich aplikacji do przesyłania strumieniowego. Ułatwiają nawigację tam i z powrotem między usługami i umożliwiają wyszukiwanie tytułów w każdej aplikacji dostępnej na urządzeniu.

Oferta Polsatu

PolsatBoxGo jest takim serwisem, który oferuje możliwość oglądania telewizji strumieniowo. Wszystkie programy telewizyjne, filmy czy seriale i transmisje sportowe, można odtwarzać jednakowo na telewizorach Smart jak też laptopach, tabletach czy smartfonach.

Serwis ruszył od sierpnia 2021 roku, ale już zdobył wielką sympatię widzów, ze względu na szeroką ofertę i możliwość łączenia wielu kanałów tak z telewizji naziemnej, jak wcześniej zakodowanych lub dodatkowo płatnych jak na przykład Cinemax, lub HBO. Serwis umożliwia też oglądanie transmisji sportowych i śledzenia na żywo rozgrywek piłki nożnej w Polsce, Anglii, Włoszech, Francji czy w Niemczech lub Hiszpanii. To także kanały Eurosport, Extreme Sports Channel, Fight Box, Golf Channel, Fast & Fun Box, Game Toon oraz AXN, CBeebies, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, FilmBox, FOX, History, National Geographic czy Paramount Channel.

Programy zostały poszeregowane w pakiety – filmowe, sportowe oraz zaprojektowany dla zagranicznej Polonii. Wybór odpowiedniego dla nas pakietu nie jest jednorazowy. Możemy pakiety łączyć ze sobą lub po miesiącu zamienić ten, który wybraliśmy wcześniej, na zupełnie inny. Wszystko to odbywa się w prosty, elastyczny sposób.

Leave a Reply