Telewizyjny hit ostatniego sezonu już dostępny w internecie! „Ślepnąc od świateł” odcinki online i gdzie je znaleźć?

Książka Jakuba Żulczyka jako podstawa doskonałego serialu „Ślepnąc od świateł”

Wszystko zaczęło się od bestsellerowej książki Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. To ona była inspiracją do powstania serialu „Ślepnąc od świateł” i głównymi podwalinami pod scenariusz hitowej produkcji. Tak i jak książka biła rekordy list sprzedażowych, momentalnie stała się bestsellerem, tak i serial hitem wdarł się na listy przebojów, Polacy go pokochali. Od niedawna serial jest też dostępny na platformach telewizji internetowych. Czy serial „Ślepnąc od świateł” jest faktycznie tak dobry? Teraz możesz przekonać się o tym sam wybierając jeden z wielu serwisów streamingowych żeby obejrzeć wspomnianą produkcję.

Dla tych, co nie czytali książki – o czym w zasadzie opowiada fabuła serialu „Ślepnąc od świateł”?

Na wstępie należy tylko wspomnieć, że serial „Ślepnąc od świateł” jest wierną adaptacją swojego drukowanego pierwowzoru napisanego przez Jakuba Żulczyka. Jakub, bo tak nazywa się główny bohater opowieści, jest warszawskim dilerem kokainy. Ma styczność z półświatkiem, gangsterami, ale także ludźmi z wyższych sfer w stylu celebrytów czy nawet polityków urzędujących w gmachu przy ulicy Wiejskiej. Masz pieniądze to możesz być jego klientem, nie masz pieniędzy no to masz problem. Skoro już o problemach mowa nie ustrzegł się od nich główny bohater serialu „Ślepnąc od świateł”. Dręczą go koszmary senne i majaki, ale to nie wszystko. Jego śladem podąża Dario, gangster, który po niedawnym opuszczeniu murów zakładu karnego wrócił do Warszawy i poszukuje swojej zguby. Tak się składa, że Kuba jest w jej posiadaniu. Chodzi o niebieską, sportową torbę z pieniędzmi i partią różowej, trefnej kokainy. Dario zamierza ją odzyskać. Czy kubie uda się wyjaśnić problem?

Serial „Ślepnąc od świateł” to produkcja dopracowana na każdym możliwym poziomie

Serial „Ślepnąc od świateł” stoi na niesamowicie wysokim poziomie. Krytycy są zgodni, że coś takiego nie pojawiło się w polskiej kinematografii od dobrych kilku lat. Produkcja podbiła także serca widzów, serial „Ślepnąc od świateł” ma wierne rzesze fanów. Ludziom zdarza się porozumiewać cytatami z kultowego już serialu. A wszystko dzięki tandemowi reżysersko scenariuszowemu w postaci Krzysztof Skonieczny oraz Jakub Żulczyk. Zadbali oni o niesamowity klimat produkcji tak, że ogląda się ją z zapartym tchem. Wspomniane już świetne dialogi, niesamowity klimat czy wreszcie doskonała robota operatorska to jedne z mocniejszych elementów serialu „Ślepnąc od świateł”. Musisz go koniecznie zobaczyć! 

Czy można jeszcze zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł” w telewizji?

Niestety serial zszedł już z ramówki kanałów telewizyjnych i nie da się go tam zobaczyć. Na szczęście istnieje jeszcze telewizja internetowa i tam jest dostępny! Jak go znaleźć? Wystarczy, że w pole wyszukiwarki internetowej wpiszesz, na przykład frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. I twoim oczom ukażą się dziesiątki wyników ze stronami gdzie można oglądać „Ślepnąc od świateł”. Którą z nich wybrać? 

Jaka telewizja internetowa jest rekomendowana do oglądania „Ślepnąc od świateł”?

Wybór jest duży, ale my ze swojej strony rekomendujemy telewizję internetową IPLA. Serial „Ślepnąc od świateł” jest tam w prosty sposób dostępny bez żadnych ograniczeń. Po prostu odpalasz stronę i gotowe!